Przedstawiamy Ci naszą największą pasję - Fizykę

Odkrywanie nowych praw rządzących wszechświatem jest dla nas niezwykle ekscytującym przeżyciem! Uważamy, że każdy może odczuwać taką ekscytację i zainteresowanie Fizyką. Naszym pragnieniem jest, aby każdy nasz uczeń z pasją zasiadał do nauki tego wspaniałego przedmiotu jakim jest fizyka.  W szkole Fizyka Olimpijska pasja idzie w parze ze świetnymi wynikami jakie osiągają nasi uczniowie.

Jako pasjonaci fizyki, wiemy jakimi szczęściarzami jesteśmy tak bardzo kochając ten przedmiot. Dzięki temu rozumiemy otaczający nas świat bez porównania lepiej niż zwykli “Mugole”, a rynek pracy oferuje nam nieskończone wręcz możliwości. Wiemy jednak, że nasza obecna sytuacja nie jest tylko naszą zasługą. Jest to zasługa rodziców, którzy wspierali nas w edukacji tak bardzo, jak tylko mogli a także wspaniałych nauczycieli, którzy zasiali i pielęgnowali w nas ziarno pasji do fizyki. Nauczycieli – mentorów, których obecnie bardzo ciężko znaleźć w szkołach. To również zasługa całego środowiska uczniów, pasjonatów fizyki, które nas motywowało do rozwoju i podejmowania coraz większych wyzwań.

Naszym marzeniem jest zapewnienie korepetycji z fizyki na olimpijskim poziomie, które przygotują dobrze każdego naszego ucznia, oraz które pokażą, że nauka Fizyki wcale nie musi być aż taka żmudna.

Nie chcemy, by Twój sukces zależał od przypadku. Naszym zadaniem jest zapewnienie zajęć, które obudzą w Tobie pasję oraz stworzenie wspierającego środowiska do nauki. W szkole Fizyka Olimpijska wykluczamy przypadek z równania sukcesu!

W jaki sposób? Przeczytaj na stronie głównej lub od razu zapisz się na zajęcia, by to sprawdzić!

Dla nas nie jest ważne, jakie masz oceny. Czy chcesz startować w olimpiadzie fizycznej, lwiątku albo może czy piszesz maturę. Każdy uczeń jest dla nas tak samo ważny, i dokładamy największych starań aby pomóc Wam spełniać wasze marzenia