Chcesz podjąć naukę na zagranicznej uczelni?

Matura Międzynarodowa

Doskonale Cię rozumiemy! Czekają na Ciebie bogato wyposażone pracownie, międzynarodowe przyjaźnie, wykwalifikowana kadra oraz ogromne perspektywy zawodowe. Rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a także zdobywanie wiedzy na upatrzonym kierunku jest marzeniem wielu uczniów.

My pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie!

Kluczem do sukcesu jest uzyskanie odpowiednich wyników na maturze międzynarodowej IB (International Baccalaureate) lub A level (matura brytyjska). Nauka bez wsparcia jest bardzo trudna. Pomyśl o ile łatwiej i przyjemniej jest przerabiać maturalne zagadnienia pod okiem korepetytora, który tłumaczy wszystko zrozumiale i z pasją!

Nauka bez wsparcia

 • Rozwiązujesz jedynie dostępne zadania maturalne
 • Bazujesz tylko na własnym doświadczeniu
 • Jesteś sam/a ze wszystkimi pytaniami i problemami
 • Uczysz się w tradycyjny, znany Ci sposób. Uczysz się wykorzystując wyniesione ze szkoły nieefektywne metody
 • Przerabiasz materiał według własnego pomysłu
 • Uczysz się na pamięć
 • Dopadają Cię spadki motywacji

Korepetycje indywidualne

 • Pokazujemy Ci jak rozpoznawać i radzić sobie z poszczególnymi typami zadań dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy na maturze
 • Otrzymujesz wsparcie od korepetytora, który osiągnął znakomity wynik na maturze międzynarodowej
 • Możesz liczyć na wsparcie korepetytora 24h/7
 • Do nauki wykorzystujesz najnowsze technologie i sprawdzone materiały dydaktyczne
 • Korepetytor razem z Tobą ustala indywidualny plan nauki i monitoruje Twoje postępy
 • Korepetytor dogłębnie omawia zagadnienia, dzięki czemu rozumiesz je i nie masz konieczności uczenia się na pamięć, otrzymujesz fiszki ułatwiające zapamiętywanie
 • Uczestniczysz w pełnych życia spotkaniach, na zajęciach czekają na Ciebie atrakcyjne formy ułatwiające naukę: symulacje, nagrania eksperymentów

CENNIK KOREPETYCJI DO MATURY MIĘDZYNARODOWEJ

Indywidualne korepetycje pozwalają na spersonalizowanie zajęć – maksymalne dopasowanie ich do potrzeb i zainteresowań ucznia. Dzięki naszym doświadczonym korepetytorom, przekonasz się jak przyjemna potrafi być nauka fizyki do międzynarodowej matury!
Korepetycje indywidualne 1h Korepetycje indywidualne 1.5h Korepetycje indywidualne 2h
190 zł/h 170 zł/h 160 zł/h
Cena za godzine przy wykupieniu pakietu 4 lub 8 zajęć
180 zł/h 160 zł/h 150 zł/h
Zarezerwuj zajęcia
Olimpiada fizyczna
ZATRUDNIAMY WYJĄTKOWYCH TUTORÓW

Poznaj nasz zespół

Nie chcemy, by Twój sukces zależał od przypadku. Naszym zadaniem jest zapewnienie zajęć, które obudzą w Tobie pasję oraz stworzenie wspierającego środowiska.

Jak przygotować się do matury międzynarodowej z fizyki?

Jedynym sposobem na dobre przygotowanie się do matury międzynarodowej z fizyki, jest regularna nauka. W trakcie nauki pamiętaj o tym, że jednocześnie musisz pojąć fizykę i zadany materiał oraz angielskie wyrażenia i zwroty opisujące konkretne działy. Dla uczniów często jest to rzecz, która sprawia trudności, dlatego szczególnie pomocny okazuje się doświadczony korepetytor-przewodnik.

Czy matura międzynarodowa z fizyki, jest trudna?

Matura międzynarodowa, na pewno może się okazać wymagająca ze względu na potrzebę opanowania trudnych tematów z fizyki oraz specjalistycznego angielskiego słownictwa związanego z tematami. Dodatkowo, bardzo przydatni okazują się korepetytorzy z fizyki, którzy mają doświadczenie w przygotowywaniu do matury IB oraz uczą swojego przedmiotu z pasją.

Jak przygotowujecie do matury międzynarodowej z fizyki?

Matura międzynarodowa z fizyki, wcale nie jest aż taka trudna. Nasi  korepetytorzy poprowadzą dla Ciebie zajęcia, na których zrozumiesz zasady rządzące fizyką. W naszej szkole stawiamy na doświadczonych korepetytorów oraz na zrozumienie zjawisk fizycznych przez ucznia.

Czy pomagacie w pisaniu Extended Essay?

Oczywiście, nasi korepetytorzy są gotowi pomóc naszym uczniom w każdym zadaniu dotyczącym fizyki. Jeżeli masz problem z essay-em fizycznym, albo nie wiesz jak zacząć go pisać, skontaktuj się z nami!

 

Co to matura międzynarodowa?

Matura międzynarodowa, to międzynarodowy dokument, ułatwiający rekrutację na studia zagraniczne. Wyróżniamy dwie najpopularniejsze matura międzynarodowe: IB (International Baccalaureate) oraz A-level.

Czy oferujecie pomoc uczniom z klas IB w ciągu roku?

Głęboko wierzymy, że systematyczna praca jest najlepszym sposobem do osiągnięcia upragnionych efektów. Dlatego  z wielką chęcią pomagamy także uczniom którzy zaczęli dopiero swoją naukę w klasach IB

W jakim języku prowadzone są zajęcia?

O ile matura międzynarodowa z fizyki, pisana jest wyłącznie w języku angielskim, to nasi korepetytorzy są w pełni do dyspozycji ucznia, który może wybrać w jakim języku chce mieć prowadzone zajęcia.

Na czym polega matura IB?

Program matury IB składa się z pięciu części:

 • CAS (Creativity, Action, Service) – w ramach tej części (w trakcie 2 lat), uczniowie muszą odbyć po 50 godzin z każdej z kategorii (kreatywność, sport, działanie społeczne)
 • EE (Extended Essay) – ta część polega na napisaniu pracy badawczej w języku angielskim na 4000 słów
 • TOK (Theory of Knowledge) – zajęcia uczące podchodzenia z różnych stron do przedstawionych zagadnień, oraz skupiające się na sposobach poznawania i weryfikacji wiedzy.
 • Internal Assessment – indywidualne prace uczniów oceniane w szkole i przez moderatorów zewnętrznych
 • External Assessment – Egzaminy, które odbywają się w formie pisemnej dla wszystkich przedmiotów maturalnych wybranych przez ucznia, oraz w formie ustnej dla każdego języka.

Czym się różni matura międzynarodowa od zwykłej?

Maturę międzynarodową można zdać tylko w specjalnie dedykowanych do tego szkołach. Dodatkowo, matury międzynarodowe, w całości są realizowane w języku angielskim. Dodatkową różnicą jest to, że w maturze polskiej wynikiem z matury jest wynik z egzaminu jednak w maturze międzynarodowej, na wynik z matury przekładają się wyniki z każdej z 5 części. 

Czy warto zdawać maturę IB?

Tak! Matura międzynarodowa jest bardzo przydatna jeżeli, chcesz studiować za granicą. Jeżeli jednak zdecydowałbyś się studiować w Polsce, to nasze uczelnie również ją uznają więc na spokojnie będziesz mógł wziąć udział w procesie rekrutacji na studia.

Na czym polega egzamin maturalny z fizyki?

Egzamin maturalny składa się z trzech części i można go zdawać na jednym z dwóch poziomów: standardowym (SL) i wyższym (HL), z których każdy jest podzielony na 3 części.

Część pierwsza – test z zadaniami zamkniętymi – (30 zadań na 45min dla SL, 40 zadań na 60 min dla HL). Test obejmuje zakres podstawowy, które uczeń może rozwiązać przy pomocy kalkulatora.

Część druga – zadania otwarte – ( 75min SL, 135 min HL) Test zawiera zadania różne w zależności od poziomu, na jakim zdajemy egzamin. Podczas zdawania tej części matury, uczeń może korzystać z kalkulatora oraz stałych fizycznych

Część trzecia – również zawiera zadania otwarte (60 min SL, 75 min HL) Ta część skupia się na tematach z podstawy programowej, które rozszerza uczeń. Osoby na poziomie podstawowym rozszerzają 2 tematy z 8, a uczniowie piszący poziom rozszerzony 5 z 8 tematów.

Jakie szkoły przygotowują do matury międzynarodowej?

Korepetycje z fizyki online – klucz do międzynarodowego sukcesu

Piszesz w tym roku maturę międzynarodową? Zależy Ci na uzyskaniu dobrego wyniku i dostaniu się na dobre studia? A może jesteś w 1 klasie szkoły IB i masz problem z bieżącym materiałem? Na szczęście, korepetytorzy z Fizyki Olimpijskiej, z wielką chęcią Ci pomogą. Kluczem do efektywnej nauki jest systematyczna praca z materiałem. Regularne korepetycje z fizyki do matury międzynarodowej, są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie wiedzą jak zacząć swoje przygotowania do egzaminu, oraz dla tych co potrzebują pomocy w zrozumieniu konkretnego zjawiska.

Korzyści z korepetycji z fizyki

Każdy wie, że matura międzynarodowa z fizyki jest wymagająca, jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu magiczny wynik 100% jest jak najbardziej osiągalny. Dzięki korepetycjom z wykwalifikowanymi nauczycielami:

 • Poznasz schematy zadań na maturze międzynarodowej
 • Poznasz niezbędne angielskie słownictwo, potrzebne do rozwiązywania zadań
 • Zrozumiesz zasady działania poszczególnych zjawisk fizycznych
 • Poznasz metody skutecznej nauki
 • Zredukujesz stres związany z egzaminem
 • Uzyskasz satysfakcjonujący wynik, który pozwoli Ci się dostać na wymarzone studia
 • Rozbudzisz w sobie pasję do fizyki

 

Zajęcia prowadzone z pasją

Zajęcia w naszej szkole online prowadzone są przez tutorów, którzy zdobyli wyróżnienia między innymi na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej oraz osiągnęli znakomite wyniki na maturze międzynarodowej z fizyki. Z tego względu możesz być pewien, że Twoje przygotowania do egzaminu będą przebiegały pod okiem kompetentnego nauczyciela. Wybierając nasze zajęcia, wybierasz lekcję dostosowane do swoich potrzeb. Przerabiamy te rzeczy, które będziesz chciał, zarówno w języku polskim jak i angielskim – Ty decydujesz!

W naszej szkole, wiemy jak atrakcyjnie opowiadać o zjawiskach fizycznych oraz przedstawiać trudne zagadnienia w przystępny sposób, dlatego pomogliśmy już wielu uczniom. Chcesz poznać nas lepiej? Odwiedź nasze media społecznościowe!