Korepetycje z fizyki do matury rozszerzonej

Nauka fizyki do matury rozszerzonej w pojedynkę jest trudna, dlatego warto skorzystać z fachowej pomocy doświadczonego korepetytora, który poprowadzi Cię przez rozległy świat niesamowitych i zapierających dech w piersiach zjawisk, które skrywa Fizyka.

Fizyka to nasza pasja, którą chcemy się z Tobą podzielić

Piszesz maturę z rozszerzonej fizyki? A może po prostu fizyka jest jednym z Twoich przedmiotów w liceum? Zależy Ci na nadrobieniu zaległości i zrozumieniu trudnych zagadnień fizycznych? Czy po prostu chcesz dowiedzieć się czegoś więcej niż na zajęciach w szkole?

Bez względu na Twoją odpowiedź – jesteś w dobrym miejscu!

Matura fizyka
Przygotowania do matury Przygotowania do zajęć w szkole
Pokazujemy Ci jak rozpoznawać i radzić sobie z poszczególnymi typami zadań, dzięki czemu nic Cię nie zaskoczy na maturze Korepetytor dokładnie omawia problematyczne zagadnienia popierając je wieloma przykładami, symulacjami i doświadczeniami
Korepetytor zdradza Ci wszystkie pewniaki maturalne Poruszasz z korepetytorem nowe, trudne zagadnienia fizyczne, które są dla Ciebie interesujące
Uczysz się jak formułować odpowiedzi, aby otrzymać jak najwięcej punktów na maturze Korepetytor uczy Cię jak zauważać powiązania pomiędzy poszczególnymi zagadnieniami fizycznymi
Otrzymujesz wsparcie 24/7 od korepetytora, który osiągnął znakomity wynik na maturze Możesz liczyć na wsparcie korepetytora 24h/7
Do nauki wykorzystujesz najnowsze technologie i sprawdzone materiały dydaktyczne
Korepetytor razem z Tobą ustala plan nauki i monitoruje Twoje postępy
Korepetytor dogłębnie omawia zagadnienia, dzięki czemu rozumiesz je i nie masz konieczności uczenia się na pamięć, otrzymujesz fiszki ułatwiające zapamiętywanie
Uczestniczysz w pełnych życia spotkaniach, na zajęciach czekają na Ciebie atrakcyjne materiały ułatwiające naukę: symulacje, nagrania eksperymentów
KOREPETYCJE ORAZ WEBINARY

W naszej ofercie mamy korepetycje indywidualne a także webinary

Zajęcia i webinary prowadzimy w formie online - oszczędzasz czas i zyskujesz możliwość łączenia się z dowolnego miejsca! Już wkrótce pojawią się pierwsze tematy webinarów. Pamiętaj, że zawsze możesz napisać do nas z propozycją tematu - webinary są dopasowywane do potrzeb uczniów!

CENNIK KOREPETYCJI Z FIZYKI DLA LICEUM

Potrzebujesz znaleźć mentora, z którym będziesz mógł rozwiązać każde zadanie z fizyki? Indywidualne korepetycje pozwalają na spersonalizowanie zajęć – maksymalne dopasowanie ich do potrzeb i zainteresowań ucznia. Wybierz indywidualne korepetycje z fizyki do matury rozszerzonej, jeżeli zależy Ci na szczegółowym opanowaniu tematów i rzetelnym przygotowaniu do egzaminu.

Może potrzebujesz sam, bądź ze znajomymi powtórzyć sobie materiał z fizyki? Sprawdź nasze webinary, to na nich razem z doświadczonym korepetytorem omówicie interesujące tematy do matury z fizykii.
Webinary pozwalają na przyswojenie wiedzy i wymianę doświadczeń między uczniami w małej grupie o wyrównanym poziomie.

Korepetycje indywidualne 1h Korepetycje indywidualne 1.5h Korepetycje indywidualne 2h
190 zł/h 170 zł/h 160 zł/h
Cena za godzine przy wykupieniu pakietu 4 lub 8 zajęć
180 zł/h 160 zł/h 150 zł/h
Webinary maturalne online 1h Webinary maturalne online 1h (Cena przy wykupieniu przynajmniej 2 korepetycji indywidualnych w danym miesiącu)
40 zł/h 10 zł/h
Zarezerwuj zajęcia
Olimpiada fizyczna
ZATRUDNIAMY WYJĄTKOWYCH TUTORÓW

Poznaj nasz zespół

Nie chcemy, by Twój sukces zależał od przypadku. Naszym zadaniem jest zapewnienie zajęć, które obudzą w Tobie pasję oraz stworzenie wspierającego środowiska.

KOREPETYCJE DO MATURY Z FIZYKI - FAQ

Odpowiadamy na Wasze pytanie dotyczące matury z fizyki oraz sposobu przygotowania do niej
Jak przygotować się do matury z fizyki?

Odpowiedzią jak się dobrze przygotować do matury z fizyki, jest systematyczność. Tutaj nie ma co liczyć na maturalne przecieki, trzeba poświęcić swój czas aby zrozumieć wszystkie tematy. Wiele osób ma jednak problemy z systematyczną i sumienną nauką, dlatego bardzo pomocne będą korepetycje z fizyki do matury rozszerzonej.

Czy korepetycje z fizyki online przygotują mnie do matury z fizyki?
Podczas korepetycji z fizyki online, poznasz zasady rządzące światem fizyki, a dzięki systematycznym lekcjom i ćwiczeniom, dobrze przygotujesz się do matury. Forma online jest dodatkowym atutem, ponieważ masz dostęp do najlepszych nauczycieli fizyki w Polsce. Pamiętaj jednak, że kluczem do sukcesu jest systematyczna nauka.

 

Kiedy zacząć uczyć się do matury z fizyki?
Najlepiej jak najwcześniej, wtedy będziesz mieć spokojnie czas na opanowanie całego materiału. Fizyka dodatkowo jest przedmiotem zaniedbanym w polskich szkołach, brakuje szczególnie nauczycieli chcących uczyć fizyki z pasją. Dlatego bardzo polecamy korepetycje z fizyki lub koła fizyczne w szkole. Inwestycja czasu w korepetycje oraz koła fizyczne będzie świetną inwestycją w TWOJĄ MATURĘ I PRZYSZŁOŚĆ!
Czy nauka fizyki jest trudna?
Nauka fizyki nie jest aż tak trudna jak się wydaje. Wymaga ona jednak systematyczności oraz sumienności, które są problematyczne dla większości uczniów. Dlatego uczniowie często decydują się na korki z fizyki, aby pod okiem doświadczonego nauczyciela, dobrze przygotować się do egzaminu dojrzałości. Bardzo pomaga również nauczyciel uczący fizyki z pasją.
Jak zaplanować naukę do matury z Fizyki?
Najlepiej jest zacząć uczyć się zgodnie z kolejnością twojego podręcznika. Przeanalizuj jakie tematy już opanowałeś, a nad jakimi musisz jeszcze popracować. Ważny też jest sposób w jaki się uczysz. Dla wielu uczniów dużo wygodniej jest uczyć się z kimś. Jeżeli i Ty należysz do tej grupy to bardzo przydatne mogą się okazać korki z fizyki.
Czy matura z fizyki jest trudna?
Matura z fizyki jest obok matematyki jedną z najstraszniejszych matur dla uczniów. Głównie jest to spowodowane brakiem odpowiedniego wsparcia i zaangażowania ze strony nauczycieli ze szkoły. Jednak jak pokazują przykłady naszych uczniów, dzięki systematycznej pracy, da się dobrze napisać maturę z fizyki, jednocześnie nie poświęcając na to całego swojego wolnego czasu.
Jak uczyć się efektywnie do matury z fizyki?
Najlepiej byłoby przyswoić jak najwięcej materiału w jak najkrótszym czasie. Dzięki korepetycją z fizyki online, oszczędzasz czas na dojeżdżaniu do korepetytora, dodatkowo masz zgromadzone wszystkie notatki z lekcji w jednym miejscu, do których możesz zawsze zajrzeć. Podczas naszych korepetycji przerobisz sprawnie najtrudniejsze tematy, których ogarnięcie samemu pochłonęłoby dużo więcej czasu.
Jakie są pewniaki maturalne na maturę z fizyki?
Pierwsze zadanie zazwyczaj jest z kinematyki, drugie zaś z dynamiki. Nie da się jednak dokładnie określić jakie zadania będą na maturze z fizyki. Na szczęście, nasi tutorzy dzięki dużemu doświadczeniu, znają wzorce zadań, które pojawiają się na maturach i wiedzą na jakie tematy zwracać szczególną uwagę. Pod ich okiem, ekspresowo przypomnisz sobie cały materiał wymagany na maturze.
Jakie korepetycje z fizyki wybrać?
Wbrew pozorom, wybranie odpowiedniego korepetytora nie jest aż takie łatwe. Musisz uważać żeby nie trafić albo na profesora z uniwersytetu, który zasypie Cię suchą teorią albo na pierwszego lepszego maturzystę, który okaże się nie do końca kompetentnym nauczycielem. Dlatego warto postawić na sprawdzone i polecane rozwiązania i wybrać korepetycje z tutorami, którzy mają gigantyczną wiedzę i doświadczenie a jednocześnie potrafią przełożyć fizykę na “ludzki język”.
Jak dobrze zdać maturę z fizyki?
Kluczem do dobrze zdanej matury z fizyki, będzie regularna praca nad materiałem oraz przerobienie dużej ilości zadań. Warto zatem, wcześniej zaplanować naukę oraz rozważyć zapisanie się na korki z fizyki aby pod okiem doświadczonego nauczyciela, przygotować się do matury.
Czy pomagacie przy nauce fizyki do sprawdzianów?
Oczywiście! Nasi korepetytorzy nie tylko przygotowują do matury z fizyki, ale także oferują pomoc w nauce bieżącego materiału z fizyki.
Czy przygotowujecie także do matury międzynarodowej z fizyki?

Tak! Przygotowujemy również do matury międzynarodowej. Zachęcam do sprawdzenia naszej oferty, która znajduje się w specjalnie przygotowanej ofercie  Korepetycji do matury międzynarodowej

Korepetycje z fizyki – skuteczne przygotowanie do matury

Termin matury rozszerzonej z fizyki zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie przerobiłeś większości materiału? Zależy Ci na uzyskaniu wysokiego wyniku, ale nie wiesz, od czego zacząć przygotowania? A może jesteś rodzicem szukającym fachowego wsparcia w nauce dla licealisty? W przygotowaniach do egzaminu kluczowa jest systematyczna praca, ponieważ to dzięki niej wiedza staje się ugruntowana. Regularne korepetycje z fizyki do matury rozszerzonej, to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na zrozumieniu zasad termodynamiki, mechaniki bryły sztywnej bądź innych zagadnień. Zapoznaj się z naszymi korepetytorami i skup się na efektywnej nauce bez żmudnego wkuwania wzorów na pamięć!

Korzyści z nauki w szkole fizyki online

Fizyka jest naszą pasją. Mamy doświadczenie w nauczaniu, dlatego wiemy, że uzyskanie 100% na maturze z fizyki jest osiągalne. Dzięki uczestniczeniu w serii korepetycji z wykwalifikowanymi nauczycielami:

  • rozbudzisz w sobie pasję do fizyki,
  • odnajdziesz motywację do zdobywania wiedzy,
  • poczujesz się pewnie w trakcie rozwiązywania skomplikowanych zadań,
  • zredukujesz stres związany z przystąpieniem do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu,
  • zyskasz satysfakcjonującą punktację, która pozwoli dostać się na wymarzone studia,
  • zapoznasz się z materiałem wymaganym na politechnikach lub uniwersytetach,
  • zadbasz o swoją przyszłość oraz sukcesy zawodowe,
  • poznasz metody skutecznej nauki fizyki – zaoszczędzisz czas, który możesz wykorzystać na inne zainteresowania,
  • otrzymasz wsparcie potrzebne do realizacji Twoich celów.

Umów się na pierwsze korepetycje z fizyki do matury rozszerzonej i przekonaj się, jak przyjemne mogą być przygotowania do egzaminu dojrzałości.

Zaawansowana fizyka – matura rozszerzona dla ambitnych

Zajęcia w naszej szkole online prowadzone są przez tutorów, którzy zdobyli wyróżnienia między innymi na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej, Turnieju Młodych Fizyków, jak również Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH. Z tego względu możesz być pewien, że Twoje przygotowania do rozszerzonej matury z fizyki będą przebiegały pod okiem kompetentnego nauczyciela. Każdy w zespole ceni sobie pozytywne nastawienie, a także wyróżnia się zaangażowaniem niezbędnym do opracowania planu dostosowanego do Twoich celów i potrzeb. Wiemy, jak atrakcyjnie opowiadać o zjawiskach fizycznych oraz przedstawiać trudne zagadnienia w przystępny sposób, dlatego pomogliśmy już wielu uczniom. Chcesz poznać nas lepiej? Odwiedź nasze media społecznościowe!