Korepetycje z fizyki na poziomie akademickim

Korepetycje fizyka studia

Studiujesz fizykę? A może jesteś na kierunku inżynierskim i fizyka jest jednym z przedmiotów, który spędza Ci sen z powiek?

Korepetycje z fizyki dla studentów

Samodzielna nauka fizyki na akademickim poziomie bez wątpienia jest trudna. Dlaczego, więc nie skorzystać z profesjonalnej pomocy doświadczonego korepetytora, który z pasją pomoże w zrozumieniu najtrudniejszych zagadnień?

Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w nadrobieniu zaległości, czy pogłębienia swojej wiedzy fizycznej – zapoznaj się z naszą ofertą korepetycji dla studentów!

Korepetycje fizyka studia
Studia fizyczne Studia inżynierskie
Korepetytor pomaga Ci w uporządkowaniu wiedzy, którą aktualnie posiadasz Korepetytor dokładnie omawia problematyczne zagadnienia popierając je wieloma przykładami, symulacjami i doświadczeniami
Korepetytor uczy Cię jak zauważać powiązania pomiędzy poszczególnymi zagadnieniami fizycznymi Korepetytor uczy Cię jak używać przyrządów pomiarowych wykorzystywanych w doświadczeniach fizycznych
Poruszasz z korepetytorem nowe, trudne zagadnienia fizyczne, które są dla Ciebie interesujące Dowiadujesz się jak opracowywać i interpretować dane doświadczalne, które uzyskasz na zajęciach laboratoryjnych
Korepetytor ustala z Tobą plan współpracy oparty o Twoje oczekiwania i potrzeby
Uczestniczysz w pełnych życia spotkaniach w przyjemnej, przyjacielskiej atmosferze
Możesz liczyć na wsparcie korepetytora 24h/7
Do nauki wykorzystujesz najnowsze technologie i materiały ułatwiające zapamiętywanie
KOREPETYCJE DLA STUDENTÓW

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy — umów się na pierwsze spotkanie!

Możesz zapisać się na zajęcia prowadzone w języku polskim, języku angielskim lub polsko-angielskie. Zajęcia prowadzimy w formie online - oszczędzasz czas i zyskujesz możliwość łączenia się z dowolnego miejsca!

CENNIK KOREPETYCJI INDYWIDUALNYCH

Indywidualne korepetycje pozwalają na spersonalizowanie zajęć – maksymalne dopasowanie ich do potrzeb i zainteresowań ucznia.
Korepetycje indywidualne 1h Korepetycje indywidualne 1.5h Korepetycje indywidualne 2h
190 zł/h 170 zł/h 160 zł/h
Cena za godzine przy wykupieniu pakietu 4 lub 8 zajęć
180 zł/h 160 zł/h 150 zł/h
Zarezerwuj zajęcia
Olimpiada fizyczna
ZATRUDNIAMY WYJĄTKOWYCH TUTORÓW

Poznaj nasz zespół

Nie chcemy, by Twój sukces zależał od przypadku. Naszym zadaniem jest zapewnienie zajęć, które obudzą w Tobie pasję oraz stworzenie wspierającego środowiska, w którym będziesz mógł się bez problemu rozwijać.

Czy udzielacie korepetycji z Hydrodynamiki?

Tak, hydrodynamiki, hydrauliki, dynamiki płynów, niestabilnośi hydrodynamicznych – istnieją różne nazwy, różne perspektywy na dynamikę płynów. Na naszych korepetycjach, nauczycie się praktycznie wszystkiego. Od prawa Archimedesa przez prawo Bernoulliego  na twierdzeniu Helmholtza kończąc.

Czy sesja jest trudna?

Sesja – to słowo na pewno spędza sen z powiek niejednego studenta. Na szczęście jest sposób na łatwe zdanie sesji. Jest to, zrozumienie tematu oraz systematyczna praca. Wiele osób może mieć problem z zorganizowaniem swojego czasu na naukę. Nie ma się jednak co bać, jeżeli zdecydujesz się na korepetycje z fizyki, będziesz mógł być spokojny o to, że na pewno poświęcisz odpowiednio dużo czasu do egzaminu i z łatwością zdasz sesję.

Czy pomagacie podczas kolokwiów?

Nie pomożemy wam w napisaniu kolokwium, ponieważ musicie je napisać sami????

Jednakże, z wielką chęcią nauczymy was całego wymaganego na egzaminach materiału. Po naszych lekcjach, nie będziecie się nawet obawiać pytań z materiału, którego nie było w prezentacji!

Z jakich wykładów udzielacie korepetycji?

Udzielamy korepetycji z takich zagadnień jak:

 

 • Mechanika Klasyczna
 • Klasyczna Teoria Pola
 • Mechanika Kwantowa
 • Hydrodynamika
 • Podstawy mechaniki płynów
 • Hydraulika
 • Astrofizyka
 • Termodynamika oraz teoria maszyn cieplnych 
 • Wytrzymałość materiałów

 

Jeżeli jakimś sposobem nie ma na tej liście tematu, z którego potrzebujesz się doszkolić, skontaktuj się z nami a my przydzielimy Ci korepetytora, który rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości w danym temacie.

Czy udzielacje korepetycji dla doktorantów?

Korepetycje na doktoracie z fizyki? Tak, udzielamy takich korepetycji.

 

Każda sytuacja jest specyficzna i wskazany byłby kontakt i szczegółowe objaśnienie jakiej pomocy od nas oczekujesz. Dzięki temu będziemy w stanie zapewnić Tobie kompleksową pomoc podczas twojego doktoratu z fizyki na studiach

Czy udzielacie korepetycji z mechaniki kwantowej?

Tak, nasza oferta korepetycji dla studentów, obejmuje wszystkie przerabiane tematy na studiach – również mechanikę kwantową. Dlatego, jeżeli potrzebujesz pomocy w ogarnięciu mechaniki kwantowej do egzaminu, to śmiało kontaktuj się z nami.

Czy studia z fizyki są trudne?

Każdy kierunek cechuje się inną specyfiką, studia z fizyki są bardzo interesujące ale wymagają również zaangażowania i pracy od strony studentów. Wszystkie egzaminy można spokojnie zdać, potrzebna jest tylko odpowiednia ilość poświęconego czasu. Wybierając korepetycję dla studentów z fizyki, oszczędzacie czas, jaki poświęcilibyście na przygotowanie notatek oraz czas przeznaczony na szukanie odpowiedzi na wasze pytania, dotyczące tematu.

Czy pomagacie w pisaniu raportów?

Chcesz aby ktoś sprawdził Twój raport? Albo może nawet nie wiesz, jak napisać raport na studia? W obydwu tych przypadkach, bardzo chętnie Tobie pomożemy. Z WIELKĄ chęcią spotkamy się na korepetycje, podczas których omówimy Twój raport i pokażemy Ci jak można go poprawić.

Pamiętaj jednak, że raport jest Twoją indywidualną pracą i nie możemy go napisać za Ciebie.

Jak przygotować się do sesji z fizyki?

Kluczem do dobrego  zdania sesji, będzie odpowiednie wczesne zaplanowanie działania. Sprawdź przedmioty na które będziesz chodził, a na których będziesz trochę rzadziej. Następnie staraj się robić notatki z najważniejszych przedmiotów. Pamiętaj, że pomocnym może okazać się regularne powtarzanie przerobionego materiału oraz robienie dużej ilości zadań. Dzięki tym krokom, żadne kolokwium nie będzie Ci straszne!

Czy udzielacie korepetycji z matematyki?

Sporadycznie przychodzą do nas studenci z prośbą o korepetycje z matematyki. Oczywiście, że pomagamy wszystkim zainteresowanym! Jeżeli byłbyś zainteresowany korepetycjami z fizyki dla studentów z matematyki, skontaktuj się z nami . Nasi doświadczeni tutorzy na pewno Tobie pomogą.

Ile czasu trwa sesja

Długość sesji, jest inna dla każdego kierunku, Jednakże, sesja trwa około trzech tygodni, podczas których zdajesz egzaminy z bieżącego półrocza. Wśród studentów utrwalił się mit, że sesja jest trudniejsza niż matura. Nic bardziej mylnego, do sesji serio można się przygotować, i nawet zdać w 1 terminie!

Czy mechanika na studiach jest trudna?

Jak każdy temat na studiach, mechanika wymaga aby poświęcić jej czas, żeby ją zrozumieć. Dodatkowo, pomocna będzie doświadczona osoba, która wyjaśni wam dokładnie cały temat. Podczas korepetycji dla studentów z fizyki, omawiamy dokładnie interesujący Cię temat oraz rozwiązujemy zadania, jakie mogą pojawić się na kolokwium.

Korepetycje przed sesją — fizyka akademicka

Fizyka jest naszą pasją, jednak doskonale rozumiemy, że co trudniejsze zagadnienia potrafią wywołać myśli w stylu „i po co mi te studia” — zwłaszcza tuż przed sesją egzaminacyjną. Korepetycje studenckie to usługa, którą kierujemy do osób chcących przygotować się na różnego rodzaju zaliczenia przedmiotów. Dokładamy wszelkich starań, by zdobyta wiedza została z nimi dłużej niż tylko na czas kolokwium czy wejściówki. Wierzymy, że nie ma przypadków beznadziejnych, a każdy temat da się wyjaśnić w przystępny sposób. Zajęcia prowadzimy w wygodnej formie online. Jeżeli masz dość nudnego wkuwania wzorów na pamięć i oderwanych od rzeczywistości przykładów ich wykorzystania, sprawdź naszą ofertę!

Hydrodynamika, mechanika klasyczna i kwantowa dla przyszłych inżynierów — korepetycje z fizyki

W ramach korepetycji na studia pomagamy opanować zagadnienia z takich działów jak między innymi:

 • mechanika klasyczna (Newtonowska, Lagrangeowska, Hamiltonowska) — stanowiąca podstawę do nauki wszystkich pozostałych dziedzin fizyki,
 • mechanika kwantowa — opisująca zachowanie się cząstek na bardzo małych skalach takich jak atomy i ich składniki, dziedzina ta jest niezwykle fascynująca, ponieważ nie odnosi się do intuicji człowieka (często nawet potencjalnie normalne pytania, które zadajemy w życiu codziennym, nie mają sensu w mechanice kwantowej — przykładem może być pytanie „Gdzie znajduje się cząstka?”),
 • mechanika płynów, zajmująca się badaniem ruchu płynów takich jak powietrze, woda czy olej, jakie są ciekawymi przykładami złożonych układów, a także bardzo często zachowują się w sposób niezgodny z naszymi przeczuciami.

Podczas pierwszego spotkania z korepetytorem ustalisz, jakie obszary fizyki sprawiają Ci największe trudności i wymagają większej uwagi.

Nowoczesna nauka fizyki na poziomie studiów — korepetycje

Pierwszoroczni studenci często bywają oszołomieni i przytłoczeni ogromem nauki na uczelni oraz tym, że różni się ona od zajęć w szkole średniej. Bardzo niewiele osób wie, jak się uczyć, by nie tylko zapamiętać najważniejsze informacje, ale też je przyswoić czy umieć wykorzystać. W ramach naszych korepetycji z fizyki staramy się wykształcić głębokie zrozumienie przedmiotu, które może okazać się przydatne zarówno na studiach, jak i w przyszłej pracy zawodowej albo nawet codziennych sytuacjach. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesne narzędzia, a także różnorodne techniki edukacyjne. Zarezerwuj termin zajęć już dziś, by móc zanurzyć się w fascynującym świecie fizyki i w końcu ją opanować — zapraszamy!