Olimpiada Fizyczna

Próbna Olimpiada Fizyczna za darmo!

darmowy arkusz próbnej olimpiady fizycznej

Samodzielne przygotowywanie się do konkursu bywa trudne, dlatego wychodzimy waszym potrzebom na przeciw!

Etap doświadczalny olimpiady jest prawdopodobnie najbardziej zaniedbywanym tematem podczas przygotowań. Wyróżnij się na tle pozostałych uczestników i rozwiąż przygotowaną przez nas Próbną Olimpiadę Fizyczną! Nie zastanawiajcie się dłużej, jak przygotować się do części doświadczalnej 72. Olimpiady fizycznej, z myślą o was przygotowaliśmy ten prosty w obsłudze arkusz, który pozwoli wam przećwiczyć zadania doświadczalne i sprawdzić swój poziom wiedzy.

Znajdziecie tam:

  • listę przedmiotów potrzebnych do przeprowadzenia egzaminu
  • szczegółową instrukcje przeprowadzania próbnej olimpiady
  • zbiór zadań doświadczalnych
nauka do olimpiady fizycznej

Dzięki darmowemu arkuszowi do przeprowadzania próbnej olimpiady fizycznej możesz sprawdzić swoje umiejętności, a także poznać właściwe techniki wykonywania ćwiczeń. Arkusz może również być wykorzystywany jako narzędzie do sprawdzania postępów w treningu oraz do analizy i oceny swoich wyników.

Nie musisz polegać tylko na sobie!

Poza udostępnianiem Ci arkusza, oferujemy też długoterminowe wsparcie w nauce. Wyślij nam swoje odpowiedzi, a my je sprawdzimy i przekażemy Ci informację zwrotną.

Rozwiązywanie próbnych arkuszy znacząco poprawia nie tylko wyniki, ale także pewność siebie! Zapoznając się z typowymi zadaniami jakich możesz się spodziewać na prawdziwej olimpiadzie, nie będziesz musiał później mierzyć się z zaskoczeniem i stresem naraz. Podczas konkursu, szalenie ważne jest, aby wykorzystać wszystkie swoje mocne strony i sprzyjające warunki na swoją korzyść. Masz tylko jedną szansę wypaść jak najlepiej na każdym etapie! Zainwestuj w swoją przyszłość i postaw na dobre przygotowanie z Fizyką Olimpijską!

Nasi uczniowie rozwiązują próbne arkusze każdego tygodnia, dołącz do nich już dziś! Aby zdobyć arkusz wystarczy polubić i skomentować ten post na naszym Instagramie:

Dlaczego warto?

Nic nie tracisz! Arkusz jest w pełni darmowy, nie wymagamy podawania maila, ani zapisywania się na zajęcia. Dodatkowo – kiedy już rozwiążesz arkusz, wyślij nam swoje odpowiedzi, a my je sprawdzimy i prześlemy ci poprawne rozwiązania oraz więcej porad do nauki fizyki! To jedyny taki dostępny arkusz, przygotowany specjalnie dla was przez naszych korepetytorów. Nasza kadra to wysoko wykfalifikowani studenci, naukowcy i laureaci konkursów, przeczytaj więcej na Zespół Fizyki Olimpijskiej lub zapisz się na zajęcia i poznaj swojego tutora osobiście!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments